چگونه یک وب سایت موفق داشته باشیم؟

طراحی سایت و بهینه سازی

در گذشته اکثر کسانی که میخواستند وب سایت داشته باشند سراغ طراحی هایی میرفتند که در آنها از برنامه های فلشی و انیمیشن ها استفاده می شد. این ایده شاید به ظاهر خوب به نظر برسد ولی با اجرای آن و به علت پایین بودن سرعت و لود نشدن صفحات، دارندگان اینچنین وب سایت ها به مشکل بر میخوردند.

اگر چه یک طراحی زیبا میتواند مشتریان را جذب وب سایت بکند اما عوامل مهمتری هم وجود دارند که باعث افزایش بازدید کنندگان، و در نتیجه بازدهی بالا و رونق کسب و کار میشوند .

اولین کاری که یک طراح حرفه ای باید بکند این است نیاز مشتری را شناسی کند مثلا وب سایت برای چه دسته از افراد ساخته میشود، امکانات آن تا چه اندازه باید باشد، استاتیک بودن یا داینامیک بودن و یا غیره که همگی این موارد را باید مورد بررسی قرار داد.

بعد از ساختن قالب اصلی یکی از مهمترین عوامل بهتر دیده شدن و مطرح شدن وب سایت در موتورهای جستجو که همان SEO است بیان می شود. در این حالت، شما باید با یک تیم یا یک نفر متخصص SEO در ارتباط باشید و اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو میتوانند وب سایت شما را به خوبی پیدا کنند. برای این کار با یک شرکت با تجربه در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی تماس بگیرید. ارزش این کار را به سرعت متوجه خواهید شد.

و در آخر ۲ نکته مهم باقی میماند و این است که برای ماندن در صفحه اول نتیجه جستجو ها باید همواره مطالب وب سایت خود را بروز رسانی کنید، نکته دوم اینکه در جوامع مجازی مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین و گوگل پلاس خود را هرچه بیشتر و بهتر معرفی کنید.

/ 0 نظر / 12 بازدید